ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU NAKLONENÁ MOBILITA

Kľúčom k úspechu skútrov Piaggio je veľká pozornosť spoločnosti ktorá kladie dôraz na otázky, ako je životné prostredie, kvalita života a úspora energie. To viedlo ku konkrétnemu záväzku k vývoju a výrobe skútrov s výrazne nižšou spotrebou paliva a emisií škodlivín, s ohľadom na vytvorenie udržateľného dopravného systému s nízkym dopadom na životné prostredie.

PIAGGIO Mp3 Hybrid

PIAGGO Mp3 Hybrid

Dva motory v jednom, pre optimálne využitie za všetkých okolností: Hybrid prináša "paralelný" pohon, v ktorom pracujú dva motory (elektrický a spaľovací) tak, aby poskytovali energiu ktorá prospieva životnému prostrediu.

V tomto integrovanom systéme, spaľovací motor poskytuje vynikajúci výkon, nízke emisie, nízku spotrebu paliva a značnú autonómiu. Okrem toho tiež nabíja batériu poháňajúcu elektrickú "dušu" Piaggio Hybrid, ktorá podporuje spaľovací motor pri prudkom zrýchlení a poskytuje tak až o 85% vyšší výkon. Táto spolupráca je obzvlášť účinná pri jazde v meste a zrýchlenia z pokoja, počas ktorého skúter poskytuje maximálny výkon v prvých niekoľkých metrov.

PIAGGIO LIBERTY E-MAIL

PIAGGIO LIBERTY E-MAIL

V nadväznosti na silnú tradíciu Piaggio v oblasti inovácie aplikovanej na ekologicky udržateľnú dopravu, ktorá robí Group svetovým líderom vo svojom odbore, Piaggio vyrába Liberty e-mail, prvý elektrický skúter určený pre použitie pre dodávkové služby miestnych orgánov, verejné orgány a súkromné​​spoločnosti.

Jazdné režimy Power a Eco, ktoré sa vyznačujú iným výkonom a rýchlosťou s rovnakým krútiacim momentom, predstavujú najúčinnejšiu reakciu na meniace sa potreby v oblasti mobility: Režim napájania zaručuje maximálnu výkonnosť, zatiaľ čo Eco režim zaisťuje maximálnu autonómiu.

PAGGIO Mp3 Hy-mail

Piaggio Mp3 Hy-mail

Prvý skúter na svete zameraný na firemných zákazníkov, ponúkaný s paralelným hybridným pohonom a plug-in technológiami: nový a vysoko moderný koncept motora, ktorý kombinuje elektromotor so spaľovacím motorom s nízkym dopadom na životné prostredie. Synergia medzi oboma motormi zlepšuje výkon pri súčasnom znížení spotreby paliva (až na 60 km / l) a emisie CO2 na iba 40g/km pri 65% využití hybrydného pohonu a 35% s využití elektrického pohonu. V čiste elektrickom režime môže Mp3 Hy-mail vstúpiť do zón s obmedzenou prevádzku a "nulovými emisiami".

Naviac je vozidlo vybavené integrovanou nabíjačkou, a môže tak byť ľahko nabíjané vo všetkých podmienkach, či už s použitím domácej sieťovej zásuvky alebo verejne dostupnej siete.