PIAGGIO LIBERTY 125 I-GET

Piaggio Liberty 125 I-GET White
Piaggio Liberty I-GET 125 Blue
Piaggio Liberty I-GET 125 Marrone

Súčasný štýl

Zrodila sa nová dizajnová, technológiami nabitá ikona Piaggio, interpretujúca jedinečnú osobnosť a osobitý štýl Liberty s novým vzhľadom. Po 18. rokoch úspechu a viac ako 800.000 predaných kusoch sa zrodilo nové Piaggio Liberty. Vysoko výkonný skúter stelesňujúci jednoduchého a elegantného dusa súčasnosti. Dizajn kombinovaný s najvyššími bezpečnostnými a technologickými štandardmi vrátane ABS v štandardnej výbave, symbolizuje slobodu, nezávislosť a dôraz na detail v rodine veľkokolesových skútrov.

Mestská mobilita so štýlom

Elegantné zakrivené línie nového Piaggio Liberty ozdobené chrómovanými prvkami a LED predné svetlá naozaj vyniknú v preplnených mestských uliciach. Kvalitný rám a veľké kolesá zabezpečujú bezpečnú jazdu na každom typu povrchu vozovky.

Elektricky odomykateľné sedadlo ukrýva priestor pre jednu otvorenú prilbu s priezorom. Ďalší odkladací priestor sa nachádza pred jazdcom. Prístrojová doska ponúka analógový tachometer s digitálnym ukazovateľom stavu paliva a prejdenej vzialenosti tak, aby mal jazdec vždy potrebné informácie na dosah.